pet-ran-do-cepice Lyrics

Zlatohlávek Záhoř

To bych se na to kouk' Já nejsem jen tak brouk Mám pozlacený šat A mám se nechytat Kdo mě chytne ten to schytne Jsem vzácná rarita To bych se na to kouk' Já nejsem na klobouk brož ani na kabát a mám se nesbírat Kdo mě sebere toho pak seberou Jsem prostě unikát! (No to je teda unikát!)
Protože prostě moje hlava ta je ze zlata a vůbec mi nevadí že není kulatá Moje tělo ta- ky je ze zlata a vůbec mi nevadí moje záda kulatá (Protože jsou ze zlata!) Moje nohy ta- ky jsou ze zlata tak neberte mi prosím tohle jejich zlaté ťap (ťap ťap ťap ťap ťap ťap ťap ťap ťap ťap ťap...)
To bych se na to kouk' Já nejsem lacinou pouťovou atrakcí Vy ne... nenechavci Jsou na mě zákony že mám se nehonit a že to zlato je jen moje moje mo - jéé - jéé - jéé- jééé Kdo mě dohoní na toho to vyzvoním Mám pevné postoje! (Jako vidle do hnoje!)
Prostě protože moje hlava ta je ze zlata a vůbec mi nevadí že není kulatá Moje tělo ta- ky je ze zlata a vůbec mi nevadí moje záda kulatá (Protože jsou ze zlata!) Moje nohy ta- ky jsou ze zlata tak neberte mi prosím tohle jejich zlaté ťap (ťap ťap ťap ťap ťap ťap ťap ťap ťap ťap ťap...)
Musím vám zdůraznit že mám se nevlastnit mám rád svůj zlatý klid a mám se nešpendlit Kdo mě píchne na toho to píchnu Kdo mě píchne na toho to píchnu Kdo mě píchne na toho to píchnu Jsem vzácný jako – ...ten... eh... me... me... meretor... meteror... metoret... me... me... meteorit!