tri-krizky Lyrics

Maruška

Pod balvanem cosi se hýbe jako řeka která se na světlo sápe a nechce čekat S balvanem třese se zem Některé stromy kořeny uhýbají jiné to zlomí Marii se zdá že svět pospíchá Cíl se v mlze motá Loď už kotvy potápí Kotvy potápí... Otvor je zavalený balvanem noci Co je tu uschované to bez pomoci snaží se proplazit ven a sílu sbírá zůstane tady po něm jen prázdná díra
Všichni ještě spí Nikdo netuší S čím se v ranní mlze setká po probuzení Po probuzení... Marii se zdá že svět nevnímá Dál ji srdce bolí Balvan zlehka políbí Zlehka políbí... Zase se zatřese zem Balvan se brání Zase se zatřese zem Však bez ustání kořeny ustupují a balvan matou Lidi ho neunesou neví jak na to Lidi ho neunesou!
Marie k zemi je schýlená s náručí vyprázdněnou Že každá doba je šílená když klečíš na kolenou Marie k zemi je schýlená s náručí vyprázdněnou Že každá doba je šílená je-li na vybranou Sedíš tu na zemi schýlená Mariáno! s náručí vyprázdněnou Mariáno! Doba je pokaždé šílená Skálu prázdnou Mariá! Mariá! ráno ti přichystá! Sedíš tu To že sám v klubíčku schoulená se zdvíhá s náručí osiřelou kámen Že každá doba je šílená nejsou čáry žádné víš jen ty jediná ! víš jen ty jediná! Jenom ty jediná! Jenom ty jediná!